2012 böyle geçti

SHARE
, / 907 0

Fikirdenk 30 Nisan 2012’de yayına başladı.

Ürünler, çocuklu hayata dair hizmet verenler, sizler için hazırladığımız pratik alışveriş listeleri, uzman makaleleri,markalar, fırsatlar, kampanyalar ,etkinlikler, gerçek kullanıcı yorumları, teknik bilgiler ve Fikirdenk editörlerinin videoları ve  blog yazıları ile yola çıktık.

Tüm bunları hedeflerken ve emeğimizi ortaya koyarken sadece 2 anne, 2 blogger, 2 web sevdalısı, 2 dikkatli tüketiciydik. Fikrimiz fikriniz olsun diyerek Fikirdenk.com’u hayata geçirdik. Anne babalar çocuklu hayata dair neye ihtiyaç duyuyorsa, almadan önce Fikirdenk’e ve diğer kullanıcıların yorumlarına baksın diye bu web sitesini hazırladık. Günler haftalar geçtikçe , aklımıza gelen, içimize sinen bir sürü yeniliği ekledik.

Çocuğuyla tatile gitmek isteyen ama nerde kalacağını bilemeyenler için “Çocuklu Tatil Deneyimleri” bölümünü yarattık. Ailelerin tesis incelemelerini paylaştık. Otomobil almayı düşünen ve aile dostu otomobilleri incelemek isteyenler için “Anneler Test Ediyor” projesini başlattık.

Çocukları büyüyen ve elindeki malzemeleri ikinci el olarak satmak isteyenler için Facebook sayfamızı kullanım şansı tanıdık. Hamileler, anne ve babalar için diğer takipçilerimizden gelen önerileri paylaştık.

Fikirdenk takipçileri incelesin, kendi kullansın, değerlendirsin diye markalarla işbirliği yaptık. İndirimler, kampanyalar ve fırsatlar , hediye kuponları, indirimli alışveriş imkanları sunduk.

Değerli uzmanlıklarını paylaşan psikologlar, danışmanlar, aktivite merkezleri, eğitmenlerin etkinliklerini destekledik, katıldık, inceledik ve takipçilerimize katılma şansı sunduk.

Markalardan aldığımız desteklerle takipçilerimizi mutlu ettiğini gördüğümüz ürünler , hediyeler ve çekilişler düzenledik.

Sosyal medyada ulaşabildiğimiz kadar çok aileye ulaşmayı, görüşlerini, fikirlerini dinlemeyi seçtik ve Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Google+ hesaplarımızı açtık, aktif kullanıma devam ettik.

Türkiye’de ilk defa düzenlenen, İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’na katıldık, takipçilerimiz , proje ortaklarımız ve yeni işbirliği fırsatlarıyla dolu bir etkinliğin parçası olduk.

 

Sorduk, öğrendik, deneyimledik, paylaştık, geri dönüşleri değerlendirdik ve her geçen gün yaptığımız işe, yarattığımız kaynağa ve bizi destekleyenlere inanarak çalışmaya devam ettik.

Henüz 2012 yılının yarısı kadar aktif olmamıza rağmen , bize verdiğiniz desteğe ve ilerlemek için sağladığınız motivasyona çok teşekkür ederiz. Tüm markalara, hizmet verenlere, proje ortaklarımıza, destekleyen ve takip eden Fikirdenk severlere iyi ki varsınız demek istiyoruz !

Mutlu, sağlıklı ve keyifle geçecek yeni bir yıl, bu yeni yılda katlanarak büyüyecek bir Fikirdenk ailesi olmayı diliyoruz.

İyi seneler !

 

Yorum bırak

Your email address will not be published.