AÇEV’den Nostaljik Oyunlar

SHARE
, / 1739 1

AÇEV’den çocuklar ve aileleri için harika bir girişim var! Henüz duymadıysanız kulak verin.

 

acev-nostaljik-oyunlar

 

Kendi çocukluğunuzda oynadığınız oyunları hatırlar mısınız? Yalnızca bir mum ışığı etrafında gölgelerden yarattığınız karakterleri, sokakta arkadaşlarınızla oynamaya doyamadığınız üçtaşı, sek seki, köşe kapmacayı… İşte çocukluğunuzun en eğlenceli zamanlarını, çocuğunuzla birlikte tekrar yaşayabilmeniz için size bir fırsat: “Nostaljik Oyunlar”

İçerisinde 10 farklı oyun kartı ve siz yetişkinlere oyunun önemi ve çocuk gelişimi hakkında bilgilerin verildiği bir broşür bulunan Nostaljik Oyunlar, 1993 yılından bu yana ihtiyaç sahibi çocuklara ve ailelere yönelik eğitimler gerçekleştiren Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) uzmanları tarafından geliştirildi.

Siz de ailenizle birlikte keyifli vakit geçirmek için herkesin hayatında değerli anlar yaratan “Nostaljik Oyunlar” kitini satın alabilir, bu sayede daha çok yetişkin ve çocuğun AÇEV faaliyetlerinden yararlanmasına destek olabilirsiniz.

Nostaljik Oyunları kurum çalışanlarınıza hediye etmek ve toplu satın alma gerçekleştirmek için benimleoynarmisin@acev.org adresine mail atabilir, bireysel alımlar için satışın gerçekleştirildiği mağazaları ziyaret edebilirsiniz.    

Marks&Spencer: Bağdat Cad, Cevahir AVM, İstinyePark AVM, Metrocity AVM, Nautilus AVM, Kanyon AVM

GAP: İstinyePark AVM, Citys AVM, Bağdat Cad, Palladium AVM, Agora AVM

TırtılKids: İstinyePark AVM

Leonardini: Kanyon AVM – Çiçekli Mağaza & Leonardini Göksu – Üçgenli Mağaza

One Comment

  • nurettin says:

    nostaljik oyunlar günümüzde yavaş yavaş unutuluyor. çocuklar artık ipadlerle oynuyor. halbuki eski oyunlar gibisi yoktur. birilerinin bunu çocuklara anlatması öğretmesi gerekli

Yorum bırak

Your email address will not be published.