Akbatı AVM’de 23 Nisan’a özel LEGO etkinliği

SHARE
, / 1949 0
Akbatı AVM’de 23 Nisan’a özel LEGO etkinliği

Akbatı AVYM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel düzenleyeceği etkinlikte dev LEGO modelleriyle çocuklara birbirinden yaratıcı ve eğlenceli bir bayram sunuyor.

22-23-24-25-26 Nisan tarihlerinde LEGO® yapım parçalarıyla donanacak olan alışveriş merkezinin zemin kat havuz önünde 5 dev LEGO modeli yer alacak. LEGO Duplo, City, Friends ve Bionicle eşliğinde çocuklara eğlenceli bir bayram vaat ediliyor. Hayvan sevgisinin esas alındığı, ormanda hayvan kurtarma ve iyileştirme istasyonu temasının işlendiği LEGO Friends, toplu taşıma kurallarını keyifli bir oyunla aktaran LEGO City, hayvanat bahçesi , ortaçağ ve uçak temalarının yoğunlaşıldığı LEGO DUPLO bloklarıyla çocuklara eğlencenin yanı sıra temel kavram bilinci de aşılayan etkinlik herkese açık.

LEGO® BIONICLE ETKİNLİĞİ TÜRKİYE’DE İLK KEZ AKBATI’DA!

Yepyeni bir konsept olan LEGO® Bionicle, Akbatı AVYM’nin 23 Nisan etkinliklerinde çocuklarla buluşacak. Ateş, Su, Buz, Orman, Taş ve Toprak efendilerinin kötülere karşı mücadelesini başka bir evrende canlandıran LEGO Bionicle çocukların hayal gücünü güçlendiriyor. Akbatı AVYM’nin 23-24-25-26 tarihlerinde gerçekleştireceği LEGO günleri 12.00-19.00 saatleri arasında, zemin kat havuz önünde.

Yorum bırak

Your email address will not be published.