Anneler Test Ediyor

SHARE
, / 1284 0

Fikirdenk ekibi olarak aileler için çok merak edilen, detaylıca araştırılan bir konuya ait yepyeni bir yazı dizisine başlıyoruz:

Aile Dostu Otomobiller Dosyası

Çocuk sahibi olacağımızı öğrendiğimiz zaman yaptığımız en önemli alışverişlerin başında otomobil geliyor. Oldukça önemli ve bütçesi büyük bir alışveriş o yüzden ince eleyip sık dokuyoruz. Çocuk sahibi olmadan önce dikkat edilen özelliklerin yanına, aşağıdaki sorular ve cevaplarının eklenmesi de kaçınılmaz oluyor:

– Pusetler bagaja sığacak mı?

– Arka koltuk yeterli genişlikte mi?

– Çok çocuklu aileler için uygun mu?

– Isofix ile oto koltuğu sabitleme özeliği, ters oto koltuğu takma imkanı var mı?

– Güvenli sürüş paketinde neler var?

vb. sorular bir çırpıda aklımıza gelenler.

Fikirdenk editörleri olarak sadece kendi kullandıklarımızı değil, bu projeye dahil olmak isteyecek tüm otomobil markalarını davet ettik, aldığımız olumlu geri dönüşlerle ve ilgi gösteren markalar ile çalışmaya başlıyoruz.

Her ay ortalama 3-4 modelin test sürüşlerine katılarak özelliklerini birer anne/baba gözüyle inceleyerek sizlerle paylaşacağız. Araç içi optimum kullanım özellikleri, güvenlik, oto koltuğu uygulamaları, bebek arabası ve bagaj opsiyonlarını detaylı bir şekilde değerlendirecek, yüksek çözünülürlükte görseller ve videoları çekerek sizlere aktaracağız. Objektif bir bakış açısıyla hem aile dostu olabilecek otomobillerin artılarını ve eksilerini değerlendirecek, hem de markaların kampanya ve indirimleri gibi ekstra bilgileri de paylaşmış olacağız.

Fikirdenk editörlerinin çocukları da yardımcı pilotlar olarak projemize katılacak. Bizim için araştırması zevkli olduğu kadar, test etmesi de keyifli bir konu 🙂 Umarız ailelerin çocuklu hayatına dair bir kolaylık daha sağlamış oluruz. Yazacağımız araçları kullanan aileler de kendi yorumlarını modellerin altına yazarsa çok daha etkin bir çalışmaya beraber imza atmış oluruz. Çünkü Fikirdenk olarak biz, bilginin paylaştıkça yayılacağına ve gerçek kullanıcı yorumlarının diğer ailelere yol göstereceğine inanıyoruz.

Fikrimize denk aileleri de paylaşmaya davet ediyoruz !

Takipte kalın.

Yorum bırak

Your email address will not be published.