Anneler ve anne adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştüren birAtölye açıldı

SHARE
, / 1109 0

Düşündük ve dedik ki ; hani şöyle bir mekan olsa… Annelerin tüm kutlamalarını keyif ve heyecanla yapabilecekleri, kişiye özel tasarımlarla her açıdan özel hissedecekleri bir mekan bulsalar. Sadece mekan bulmakla da kalmayıp , isteklerini tarif etsinler, hazırlansın parti önlerine gelsin…

Sonra birAtölye’nin açıldığını duyduk, gittik keşif gezisi yaptık. Ve karşımıza bu harika konsept çıktı!

biratolye

birAtölye, baby shower, doğum odası süsleme, sip&see, mevlit, diş buğdayı, ilk adım partisi, doğum günü, vaftiz töreni, Bar Mitzvah ve Bat Mitzvah gibi doğum öncesi ve sonrası kutlamalar için konsept oluşturma, organizasyon, ikram ve mekan dekorasyonundan; pasta, şekerleme, çiçek, davetiye, tebrik kartları, müzik, hediye, fotoğraf ve video çekimlerine kadar kişiye özel kapsamlı birçok hizmeti bir arada sunuyor.

Deneyimli etkinlik yöneticisi Gülru Hantaloğlu tarafından kurulan birAtölye, anne adayları ve annelerin talepleri, mekanın uygunluğu ve bebeğin cinsiyeti doğrultusunda en uygun konsepti oluşturarak, seçilen konsepte en uygun dekoratif detay, malzeme ve hediyeleri de annelerin beğenisine sunuyor.

Hayal ettiğiniz etkinliği tarif ediyorsunuz, ekip bunun için çalışıyor, görsel tasarımdan etkinlik detaylarına kadar her şeyle ilgileniyor, size taslak halinde hikayenizi sunuyor. İçinize sinecek hale gelinceye dek detaylarıyla ilgileniyor, teyidinize istinaden hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor. Kısacası burası bir tasarım atölyesi! 

Eşsiz anlara eşsiz hediyeler

Anne, bebek ve çocukların başrolde olduğu özel anların masal tadında yaşanması için kurulan tasarım atölyesinde aynı zamanda, bu anlara eşsiz hatıralar bırakmak isteyenler için el emeği göz nuru eşsiz ürün ve hediyelikler tasarlandığını belirten kurucu Hantaloğlu, “birAtölye’de ister bebeğiniz, isterseniz dostlarınız için seçeceğiniz ürünü özel bir armağan olarak hazırlayıp size ulaştırıyoruz. Masal okuduğunuz koltukta, bebeğinizin rüyalara daldığı yastıkta, üzerini örttüğünüz battaniyesinde, yatak örtülerinde özel tasarımlarıyla birAtölye olarak hep yanı başınızda olmayı arzuluyoruz.  Sizin için özel olan bizim için de özeldir.” diyor.

 biratolye

 

“Hazır hediye listeleri ” konsepti de herkes için kolaylık!

birAtölye, “baby shower” partileri öncesinde anne adaylarının sahip olmak istediklerini listeleyerek onların hayatlarını kolaylaştırırken yakınlarının hediye seçimlerinde de rahatlık sunuyor. “Kim hangi hediyeyi alacak, aynı hediyeden 3 tane oldu, nasıl karar vereceğiz? ” derdine de son veriyor.

birAtölye ile iletişim kurmak isteyenler için detaylarını da paylaşıyoruz. Yolun açık olsun birAtölye!

 

Gülru Hantaloğlu  bilgi@biratolye.com.tr

Adres: Ömerpaşa Cad. Dr. Zeki Zeren Sok. No:6 Önal Apt. D:1 Göztepe

Tel     : + 90 216 368 20 40

www.biratolye.com.tr

 

Yorum bırak

Your email address will not be published.