Atölye5 – Anneler ve Çocuklar için Fikir Atölyesi & Etkinlik Merkezi

SHARE
, / 1088 0

Yeni bir yer keşfettik sevgili Fikirdenk severler ! Yetişkinler ve çocukları için fikir atölyesi, etkinlik merkezi olarak kurulan Atölye5 İstanbul Anadolu yakasında güzel bir alternatif.

“Neresi burası, çocuklar için mi yetişkinler için mi ?”  diye düşünmeyin. Atölye5’te belli bir yaş grubu sınırlaması yok. İsterseniz çocuklarınızla beraber gidip yaratıcı etkinliklere katılabilirsiniz. Akşamları iş çıkışı yetişkin atölyelerinde kafa dağıtmak da başka bir opsiyon. Ana fikir etkinlikler için alan yaratmak. Fikri olana da, fikirlere katılana da.

Ya da ben bir yaratıcı cevherim,  fikir üretmek, fikrimi orada paylaşarak katılımcılara atölye  saati düzenlemek isterim derseniz , Atölye5’in sahibi ve kendisi de sahne sanatları mezunu olan Pınar Beşikçi ‘ye  başvurmanız yeterli. Hatta işinizi kolaylaştıralım bu adrese ; hello@atolye5.co mail atarak başlayabilirsiniz.

http://www.atolye5.co

 

Gelişim, geri dönüşüm, bilim, insan algısı, sanat ve tasarım küçükler için hazırlanan atölyelerin ana başlıklarını oluştururken, büyükler için kanaviçe, defter yapımı,  şarap tadımı, marangozluk , lokum tadımı gibi güne renk katacak organizasyonlar yapıyor, kahveler ve  cupcakeler eşliğinde keyif sürüyoruz ” diyor Atölye5.

Bitmedi ; Atölye5 ve bahçesini çocuk ve büyük doğum günü, baby shower, bekarlığa veda partisi gibi özel günlerde günlük olarak kiralamak da mümkün. Pastasından, süslemeye, DJ ve şov hazırlığı için organize olmayı onlar hallediyor.

Fikir, etkinlik, anne & çocuk merkezi, atölyeler, tasarım ve sanat içiçe . Yakında Fikirdenk takipçilerine bir sürprizimiz de var. Haydi siz şimdiden keşfe koyulun iyisi mi !

 Atölye5.co

Yorum bırak

Your email address will not be published.