Bebekler Playskool ile büyüyor, eğlenirken öğreniyor!

SHARE
, / 1338 0
Bebekler Playskool ile büyüyor, eğlenirken öğreniyor!

87 yıldır tüm dünyadan anne babaları bebekleri için en uygun ürünlerle buluşturan Playskool, miniklerin 6 gelişim dönemi için 6 arkadaş sunuyor:

Ninnili Uyku Arkadaşım, Elefun İlk Kelimeler, Yaramaz Toplar, İlk Arabam, Şekilli Küp ve Bay Patates Kafa bebekleri eğlendirirken onların zihinsel ve fiziksel gelişimine de destek sağlıyor.

Bebekler için alınan oyuncaklar, gelişimlerini desteklediği için oldukça önemli. Anneler olarak seçtiğimiz oyuncaklar bebeklerimizin daha kolay uykuya geçmesinde yardımcı olabilir; yürümelerini destekleyebilir; el becerilerini, vücut koordinasyonlarını ve hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olabilir. Doğru oyuncak eğlenceden çok fazlası aslında. 

playskool

PLAYSKOOL ANNELERİ İNTERNETTE…

Playskool, anneler için miniklerin yaşına göre gelişim bilgilerini, en yeni ürünleri, oyuncak rehberini, faydalı videoları, çocuklar için eğlenceli oyun ve aktiviteleri www.playskool.com.tr’de bir araya getiriyor.

Binlerce anne ve anne adayı da “Playskool Anneleri” Facebook sayfasında buluşuyor. Hem kendi deneyimlerini paylaşıyor, hem de diğer annelerin tecrübelerinden yararlanıyorlar.

Yorum bırak

Your email address will not be published.