BMW Buggy puset

SHARE
, / 2957 0

2 dünya markası, sağlamlıkları ve müşteri memnuniyetleriyle öne çıkan 2 firma ; Maclaren ve BMW bebekler ve ebeveynleri için harika bir işbirliğine imza atmışlar. 2013 ‘ün yeni ürünlerinden biri olan Maclaren BMW Buggy bebek arabası Ocak 2013’te satışa sunulmuş.

 

Ana hatları itibari ile Maclaren Quest’e çok benzeyen bu üründe , yine benzer tasarımlar kullanılmış. Küçük ama yeri sağlam tutan, 360 derece dönen tekerlekler, 5.7 kg ağırlığı ile baston pusetler sınıfında dikkat çeken ağırlık, katlanıp omuza aılabilen ve kılıfı ile her yere kolayca taşınabilen bu pusette yepyeni özellikler de var. 6. aydan itibaren kullanılan ve 15-18 kg aralığına kadar vazgeçilmez olabilecek bir baston puset. Ana kucağı oturtulmadığı için yeni doğanlara uygun değil.

Öncelikle Quest modeli kullananlar bilirler ki güneşliği tam olarak kapanmaz ve yazın önden bebeklere gelen güneşi, ekstra şemsiye ile kesmek gerekir. Oysa bu modelde güneşlik Techno XT ‘de olduğu gibi geniş kenarlı ve öne doğru kapanan versiyonda imal edilmiş.

 

Yepyeni ve geniş bir battaniyesi var. Parkta, piknikte, alt değiştirmede rahatlıkla kullanılabilir.

 

Pusete takılarak taşınabilir organizer ve çantası, kahve severler için bardak tutacağı,  şemsiyesi, pusetin tekerleklerine yerleştirilen BMW logosu , şık detaylar düşünülerek tasarlanmış. Şimdilik sadece 3 renkte satılıyor, siyah , gri ve mavi.

 

 

Kışın soğuk havalarda bebeğinizi güvenle sarıp sarmalayan ve sıcaklığını esirgemeyen footmuff teknolojik detayları ve ürün kalitesiyle dikkat çekiyor. Ayrıca emniyet kemerleri 5 nokta güvenlik korumalı ve BMW amblemli, üstelik konfor için kemerlerin üstüne yumuşak pedlerle takviye yapılmış.

Avrupa ve Amerika’da 300-400 $ aralığında satışa sunulan bu puset henüz ülkemize gelmedi, BMW markası tutkunu anne babalarca  merakla bekleniyor.

Yorum bırak

Your email address will not be published.