Bumbo Türkiye Distribütöründen Açıklama

SHARE
, / 2186 0

Bumbo markasının Türkiye distribütöründen açıklama var:

BUMBO BEBEK KOLTUĞU GÜVENLİK KEMERLERİ TÜRKİYE’DE DAĞITILMAYA BAŞLANACAK

 Tasarım ödüllü Bumbo bebek koltukları 2000 senesinden beri üretilmekte olup, dünya genelinde 7 milyon adet satılmıştır.

Ekim 2011 senesinden beri Türkiye’de satılmakta olan Bumbo bebek koltuklarının özelliği, 3 ay ve sonrası bebeklere oturur pozisyonda anne kucağındaki rahatlığı sağlaması, ve 6 ay sonrasında da oturmasını destekleyerek, düşmesini engellemektir.

Milyonların kullandığı, çok kullanışlı ve faydalı olan bu ürünün yüksek zeminlerde (masa, sehpa üzeri gibi) kullanılmaması, bumbo bebek koltuğunda olan bebeğin hiçbir şekilde yalnız bırakılmaması gerektiği kullanım talimatlarında ve ürün üzerinde ki uyarılarda açıkça belirtilmektedir.

Geçmiş senelerde Amerika pazarında kullanıcı hatalarından kaynaklanan kazalardan sorumlu tutulan Bumbo İnternational, ek güvenlik olarak yeni üretmeye başladığı, güvenlik kemer kitlerini,  Amerika ve Kanada’da talep eden Bumbo sahiplerine 15 Ağustos 2012 itibari ile dağıtmaya başlamıştır.

Bumbo İnternational, Türkiye’de ki kullanıcılarına yine her şekilde destek vermeye devam ederek, Amerika ve Kanada’da dağıtmaya başladığı güvenlik kemer kitlerini  Türkiye’de ki tüketicilerine de bedelsiz olarak dağıtacaktır.   Detaylı bilgiyi www.bumboturkiye.com sitesinden alabilirsiniz.

 

Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.

Üret Bebek ve Çocuk Ürünleri

Yorum bırak

Your email address will not be published.