BÜMED 9. Özel Anaokullar ve İlköğretim okulları tanıtım günü

SHARE
, / 1021 0

Okul kararı için araştırma yapan annelere bir yeni duyurumuz daha var. 13 Nisan 2014 Pazar sabahı saat 10.30 ‘da başlayacak ve tüm gün sürecek ücretsiz bir etkinliğe gidiyoruz. BÜMED ( Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği )  9. Özel Anaokullar ve İlköğretim Okulları Tanıtım Günü’ne siz de davetlisiniz!

Hem Anadolu hem Avrupa yakasında şubeleri bulunan özel okullar ve anaokulları bu etkinlikte kuracakları stantları ile ebeveynlere yüz yüze bilgiler verecek, merak edilen soruları yanıtlayacak ve eğitim kurumlarındaki faaliyetlerden , okula kayıt koşullarından bahsedecekler. Katılan herkes için ücretsiz gerçekleştirilecek bu tanıtım gününe dileyen çocuğu ile dileyen eşi ile katılabilecek.

BUMED_OZELOKULTANITIM_AFIS_190314

 

Paps Parenting’in kurucusu sevgili Tansu Oskay da BÜMED’in organizasyonunda uzman kimliği ile yer alacak. Saat 15.00-16.00 arasında okul tanıtım alanında anne babalara yönelik bir sohbet toplantısı düzenleyecek. ” Çocuğum için doğru okul hangisi?” sorusunun pedagojik açıdan değerlendirmesini ve anne babalara önerilerini paylaşacak.

#BUMEDokultanitimgunu bu etkinlik için belirlediğimiz hashtag, katılmak isteyen ama gelemeyenler 13 Nisan Pazar günü saat 10.30 ‘dan itibaren Twitter ‘da etkinliğine dair paylaşımlarımızı takip edebilirler. 

 

 

Yorum bırak

Your email address will not be published.