Çocuk odaları için Renkli Zebra

SHARE
, / 2755 0

Hep aynı markaların, aynı desenler ve renklerde standart bebek odası takımlarından sıkıldınız mı ? Kız ya da erkek bebeğiniz için rengarenk, cıvıl cıvıl desenler arıyor ama genelde pembe ve mavi basit figürlerden farklı bir alternatif bulamadınız mı ? Şiddetle öneriyoruz , renklizebra.com adresine bakmalısınız.

İçine girince çıkamadık, renklere doyamadık. % 100 pamuklu ve patchwork yatak örtüleri, battaniyeler, nevresimler ister bebek odasına ister genç kızlar ve erkekler için hazırlayacağınız okul çağı yatak odalarına çok yakışacak .Kız ya da erkek çocuk denince akla ilk gelen pembe, mavi, lacivert ve beyaz renklerin ağırlıklı olduğu odalar tarihe karışabilir.

Rengarenk patchwork yatak örtüsüne bayıldık.

 

Çocuklar için minik valizler, okul çantaları var. Sırt çantası ya da çekçekli valiz seçeneği renkler ve desenleri ile büyükleri bile kendine çekiyor, bakar mısınız ?

 

 

 

Kız çocukları için tasarlanmış bu bornoz çok şık ve eğlenceli !

 

 

Pijamalar, minik aşçılarla mutfağa girdiğinizde kullanacakları önlükler, bebek ve çocuk odası aksesuarları, yastıklar, oyun torbaları ve daha niceleri ile Renkli Zebra gözümüzü ve içimizi açtı adeta. Son olarak dikkatimizi bu yastıklar çekti, ister kendi çocuğunuza ister bir arkadaşına doğumgünü hediyesi olabilir .

 

Fikirdenk editörleri olarak beğendiğimiz bu markanın Şubat ayında %50 indirimde olduğunu öğrendik, genel olarak ürün gamında fiyatları biraz yüksek bulduk, bu indirim oranı ile alışveriş yapabilmeniz için bir fırsat olabilir. Beğendiğiniz ürünler için ay sonuna dek sürecek bu fırsatı kaçırmayın .

Dahası ve fazlası için renklizebra.com

Yorum bırak

Your email address will not be published.