Çocukla tatilinizi değerlendirin

SHARE
, / 890 0

Biliyorsunuz Fikirdenk’in yorumlanan bölümlerinden bir tanesi de ÇOCUKLA TATİL köşesi. Gittiğimiz tesisleri, konaklama esnasında çocuklu bir aile gözüyle değerlendiriyoruz.

Genel alanları nasıl, çocuk dostu etkinlikler ve aktiviteler var mı? Restaurantlarında çocuklarımızın beslenmesine uygun ve özenli seçenekler bulunuyor mu? Oda konforu yeterli mi? Sağlık sorunu yaşadığımızda tıbbi desteğe hızlı ulaşabiliyor muyuz? vb.  incelediğimiz başlıklardan birkaçı.

Ağustos ayının ve Ramazan Bayramı tatilinin sona ermesi ile birlikte tatil sezonu da kısmen tamamlanacak, tatilciler evlerine dönüyor olacaklar. Siz de tatilinizi ve kaldığınızı tesisi, “çocuk dostu otel” olup olmadığı açısından değerlendirip fikirdenk@gmail.com adresine yazın,sitemizde paylaşalım. Bizim de size bir minik teşekkürümüz olsun.

 

 

Hem diğer anne babalara fikir verin, hem de yazanlar arasından 1 kişiye çekilişle vereceğimiz bu harika oyuncağa sahip olma şansını yakalayın. Tatil bitse de çocuğunuz evde bu su kanalları ile oynamanın keyfini sürsün!

Son gün 30 Ağustos, kazanan 31 Ağustos günü belli olacak.

 

Yorum bırak

Your email address will not be published.