Cool Me Koltuk Minderleri

SHARE
, / 1271 1

Bu aydan itibaren dünyadaki trendleri, yeni ve inovatif anne, bebek , çocuk ürünlerini düzenli olarak sizlerle paylaşacağız. Bazıları piyasada olan ürünlerin yeniden tasarlanmış biçimleri, bazılarıysa ilk defa anne babaların beğenisine sunulan seçimler olacak. Tasarım ve kullanım özelliklerine bakılarak dünyaca ünlü otoriteler tarafından ödüle layık bulunmuşlar. Pek çoğu henüz ülkemizde satışa sunulmamış  ancak yerli markalar ve distrübitörler bu ürünleri ve sektörleri yakın takipte. 

Bebe Bottle Sling Beslenme Kiti

Ana kucağında dinlenen minik bebeğinizin kendi kendini beslemesine fırsat vermek isterseniz bu ürün tam size göre. Ana kucağının el kavrama sapına takılan Bebe Bottle Sling , ufaklığın biberonunu yerleştirip, kendi uzanabileceği mesafeye göre ulaşması için tasarlanmış. Tüm biberon versiyonlarına uygun ve tüm ana kucağı / oto koltuğu modellerinde kullanılabilir.

Cool Me Seat Liner

 

Creative Child Magazine tarafından 2011 yılının en sevilenler ödülünü alan ürünlerden biri , oto koltuklarında ve pusetlerde terleyen çocuklar için tasarlanmış. Ana kucağı, bebek arabası ve oto koltuğu için 3 farklı seçeneği var. Yanmaz ve yıkanabilir kumaştan üretilen bu ürün , puset veya oto koltuğuyla çocuğunuzun vücudu arasındaki hava akışını dengeleyerek neme ve terlemeye engel oluyor.

One Comment

Yorum bırak

Your email address will not be published.