Ev yapımı oyun hamuru önerileri ve e-kitap

SHARE
, / 1243 0

Oyun hamurları oynaması çok zevkli, her yaştan insana oynama isteği veren bir aktivite. Ancak kutusundan çıkarılan ve oyun sonrası açıkta bırakılan hamurlar kolayca kuruyor, bir sonraki kullanımlar için alternatif çözüm gerekiyor. Bazen de çocukların uzun süreli kullanımı ile parçalara ayrılıyor ve ilk günkü tazeliğini koruyamıyor. Mini Aktivite ekibi, bu fikirden yola çıkarak evde oyun hamuru tarifi ve aktivite seçeneklerini hazırlamış. İnterneti ve mobil uygulamaları seven anne babalar için de e-kitap projesini hayata geçirmiş.

oyun hamuru e-kitap

Kendi sözleriyle mini projelerini dinleyelim:

Tecrübelerimizle hazırladığımız e-kitabımızda kendi oyun hamurlarınızı farklı tarifler ile hazırlayabilirsiniz. Oyun hamurunuzu bir kez kendiniz denedikten sonra ne kadar keyifli ve kolay olduğunu siz de keşfedeceksiniz. hazırladığınız oyun hamurları ile evde yapabileceğiniz birbirinden keyifli etkinlik önerileri de bu e-kitabın içerinde yer almaktadır.

Oyun Hamurunun Faydaları

Oyun hamuru her yaştan çocuğa uygun olduğu için mükemmeldir. Küçük çocuklar oyun hamurunu keşfederken basitçe eğlenirler, hamuru sıkmak ve ezmekten ayrıca keyfi alırlar. Yürümeye yeni başlayan ve okul öncesinde olan çocuklar oyun hamurunun çeşitli malzemeler eklenerek bir oyun sahnesi haline dönüştürülmesini isterler.  Daha büyük çocuklar oyun hamurunu model ve oyun alanı oluşturmak için kullanırlar. çocukların ince motor becerilerini geliştirip, parmak kaslarını çalıştırmak için yapabilecekleri en keyifli aktivitelerden birisidir.

 

Daha önce ev yapımı oyun hamuru denediyseniz ve artık uzmansanız; e-kitabımızın içerisinde size yol gösterecek faaliyetler, eğlenceli fikirler ve yeni bilgiler bulacaksınız.

Eğer hiç evde oyun hamuru denemediyseniz e-kitabın içerisinde yer alan talimatları takip ederek başarılı sonuçlar alabileceğiniz tarifleri bulabileceksiniz.

Bu bir e-kitap olduğu için dünyanın her yerinden satın alabilir ve çocuklarınız ile kaliteli etkinlikler yapmaya başlayabilirsiniz. Web sitemize tıklayarak satın alma işlemini takip edebilirsiniz. PayPal güvenli ödeme sitesine yönlendireceksiniz. Ödemenizi isterseniz tüm kredi kartları ile yada varsa paypal hesabınız ile yapabilirsiniz. Ödeme işleminin ardından açılacak sayfadan e-kitabınızı anında bilgisayarınıza yada mobil cihazınıza yükleyebileceksiniz!

 

Mini Aktivite’nin hazırladığı bu projede yer alan tariflerden birisine göz atalım mı?

Mini Aktivite e-kitap

Yorum bırak

Your email address will not be published.