Fikirdenk.com İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda

SHARE
, / 1147 0

Annelerin Alışveriş Rehberi Fikirdenk.com , İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda yerini alıyor.

3 gün boyunca , Alt salonda , N22 stand alanında, Fikirdenk ve Baby SLINGO markaları ile birlikte sizinle iletişim halinde olacağız.

14-15-16 Aralık tarihlerinde , İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinliklerde hem aileler ve markalar, kurumlar bir araya gelecek hem de eğlenceli yarışmalar, sempozyumlar, çocuklar için sahne gösterileri düzenlenecek. Birbirinden başarılı markaların, ürünlerine ait özel indirimleriyle alışveriş yapabilirsiniz. 3 gün sürecek etkinlik takvimine buradan , fuara katılacak kurumlar listesine şuradan ulaşabilirsiniz.

” Neden İBS Anne Çocuk Fuarı’na katılmalıyım ? ” derseniz ;

İBS’de Aileler çocuklarıyla birlikte ödüllü yarışmalara katılabilecek, çocuk parkında gönüllerince oynayacak, çocuk hayranları ile tanışmak için fuara gelen ünlü konuk ve karakterlerle söyleşilere katılacak, fotoğraflar çekebilecek, atölye alanında çocuklarıyla sanat eserleri yaratabilecekler. Etkinlikten etkinliğe koşarken arada soluklanıp, dinlenirken, ailece filmler, sergiler, defileler, dans ve tiyatro gösterileri ile keyifli anlar yaşayacaklar.

Anne Bebek Çocuk Fuarı ayrıca, kafasındaki birçok soruya cevap arayan aileler için uzmanlarla söyleşiler düzenlenecek, çocuk gelişimi alanında en yeni, en gelişmiş testler özel test odalarında gerçekleştirilip, ailelere bilgilendirmeler yapılacak.

Eğlence ve eğitimin yanı sıra ziyaretçiler bu dünyanın içinde; markaların en yeni ürünlerini deneyebilecek, kurumların fuara özel, çok kazançlı, kampanyalarından faydalanabilecekler.

 

Çocuklu hayata dair ürünler, markalar, kampanyalar, kullanıcı yorumları, fırsatlar ve projelerle aileler için rehber site Fikirdenk.com , bebeğin anne karnındaki taşıma hissine en yakın ürünleri ile Baby Slingo ortak standımızda sizleri bekliyor olacak. Slingo Hug ve Slingo Wrap ürünlerinde % 30’a varan indirimleri standımızda bulabilirsiniz.

“Tamam da Fuar Merkezi’ne nasıl geleceğim ? ” diyorsanız, tarifi burda.

Ücretsiz davetiye kazanmak için İBS FUAR Facebook sayfasını ziyaret etmenizi ve yarışmaları takip etmenizi öneriyoruz.

Görüşmek ve tanışabilmek dileğiyle, herkesi bekliyoruz !

 

Yorum bırak

Your email address will not be published.