Fikirdenk kullanıcıları neler yapabilir?

SHARE
, / 1147 0

Fikirdenk.com  ” Anne & bebek ve çocuk ürünleri yorumlama ve değerlendirme” sitesidir.

Amacımız alışverişe çıkacak ebeveynlere , ihtiyaçlarını vakit ve para kaybı yaşamaksızın karşılayabilecekleri seçenekler hakkında fikir vermektir. Ürünler hakkında,  siz değerli yorumcuların sayısı ve yorum adeti arttıkça sitemizin daha doğru bir kaynak olacağına, ” Annelerin Alışveriş Rehberine” dönüşeceğine  inanıyoruz. Bu noktadan hareketle tüm anne ve babaları , deneyimledikleri  ya da incelenmesini istedikleri ürünler hakkında fikirlerini paylaşmak üzere sitemize bekliyoruz.

Fikirdenk.com ‘da neler yapabilirsiniz ?

  • Kullandığınız ürünleri , kategori başlıkları altında bulabilir, memnun kaldığınız / kalmadığınız yanları ile yorumlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken , ürünlerin altındaki Yorum Yaz butonuna tıklamak, görüşlerinizi eklemek , sol taraftaki puanlama kriterlerine göre oy vermek ve kaydetmektir. Ürünlerin ” Beğenmediğim Özellikler ” kategorisine en azından, “Herhangi bir yanı yok ” diye not düşmelisiniz , aksi takdirde teknik alt yapı yorumunuzu kayıt altına alamamaktadır.
  • Sitemizde görmek istediğiniz ancak henüz yer almayan ürünler için Ana sayfada yer alanÜrün Önerim Var bölümüne tıklayarak , iletişim bilgilerinizi ve aradığınız ürünün adını yazarak , Gönder butonuna basabilirsiniz. Talebiniz en kısa zamanda değerlendirilerek bir çalışma yapılacak ve sitemize eklenecektir.
  • Seçtiğiniz ve incelemek istediğiniz ürünleri ” Karşılaştır” butonu sayesinde aynı ekranda birbirleri ile kıyaslayabilirsiniz.
  • Sitemizde yayınlanacak bültenlere ve bilgi paylaşım amaçlı yazılara, yeni ürünlere abone olmak isterseniz Ana Sayfada yer alan  Fikirdenk’e Abone Ol bölümüne e-posta adresinizi kaydedebilirsiniz.
  • Ürünler ve markalar dışında, Hizmet önerilerimizin olduğu bölümde fotoğrafçılar, butik pastacılar, parti ve organizasyon firmaları, kurs ve seminer düzenleyen kurumlara ulaşabilirsiniz.
  • Ebeveynlerin ihtiyaç duyacakları alışveriş listelerine Pratik Listeler bölümünden bakabilir, ihtiyacınız olanların çıktısını alabilirsiniz.
  • Fırsatlar bölümünden, markaların ve ürünlerin son kampanyalarını, indirim haberlerini ve duyuruları takip edebilirsiniz.

Tüm bunların dışında bize ulaşmak istediğiniz her türlü soru ve ihtiyacınızda BURADAYIZ

Yorum bırak

Your email address will not be published.