Haftanın markası : Gün Yayıncılık ve Tracy Hogg Cankurtaran Seti

SHARE
, / 2561 9

Haftanın markası uygulamamızda bu hafta Gün Yayıncılık var. Anne ve bebek bakımında en çok beğenilen kitapları dilimize kazandırarak okuyucuların kullanımına sunan Gün Yayıncılık , Fikirdenk.com üzerinde kullandıkları ürünleri yorumlayan 5 şanslı anneye bu harika ürün setini hediye ediyor.

Yapmanız gereken , ana sayfadaki kategorilerden kullandığınız anne, bebek ürünlerine tıklayarak, kullanıcı yorumlarınızı paylaşmak. 10 yorum ve fazlasını paylaşan kullanıcılarımız arasından 5 kişiyi bilgisayar kurası ile belirleyeceğiz. Bu haftanın kampanyası 22 Mart Cuma akşamı saat 21.00 ‘de sona erecek. Sonuçları da Cumartesi günü paylaşıp ertesi hafta hediye ürünlerinizi kargoya vereceğiz. Kullandığınız bu hediye ürünleri de yorumlamanız için sonra tekrar kapınızı çalacağımızı şimdiden söylemiş olalım.

İşte bu haftanın markası ve ürünü :

TRACY HOGG EBEVEYN CANKURTARAN SETİ

BEBEK SAHİBİ OLAN ACEMİ ANNE/BABALAR İÇİN MÜKEMMEL BİR HEDİYE

Üstelik özel kutusunda ve 1 adet Sevimli Hayvan kitabı ile…

Tracy Hogg bilgeliğini yanıbaşınızda hissetmeye ve mucizelerine kendi gözlerinizle tanık olmaya hazır mısınız?

Geceleri deliksiz uyuyan, gündüzleri iştahla yemeğini yiyen,

Kendi başına sıkılmadan oyun oynayabilen,

Ne zaman ne istediğini anlayabildiğiniz bir bebek büyütmek…

Kulağa erişilmesi güç bir hayal gibi geliyor değil mi?

“Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler” adlı gerçekten mucize kitabıyla yazar Tracy Hogg’un yardımıyla, bu hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Doğumdan üç yaşına kadar geçen süreçte beslenme, uyku alışkanlıkları, tuvalet eğitimi, duygu ve davranış sorunlarına kalıcı, akılcı ve uzlaşmacı çözüm yolları sunan bu kitap ve 2 diskten oluşan DVD seti, anne ve babalara bebekleriyle birlikte bir kez daha büyüme ve hayattan keyif alma şansı tanıyor. Kitapta anlatılanların gerçek hayattaki örnekleri ve çözümlerini izleyerek uygulamak çok daha kolay…

DVD SETİ: (1. DVD 230 dk, 2. DVD 115 dk)

Kitap: 528 sf, büyük boy (16.5*23.5 cm)

Hediye Kitap: 1 adet Sevimli Hayvan Serisi kitabı

 

Gün Yayıncılık’ın diğer beğenilen ürünlerine ulaşmak ve incelemek için Facebook sayfalarını takip edebilir, web sitelerini ziyaret edebilir, Twitter hesabını takibe alabilirsiniz.

Haydi anne, babalar, yorumlarınızı bekliyoruz. Buraya tık tık

9 Comments

Yorum bırak

Your email address will not be published.