Haftanın Markası : Popique Organics ve Bebek Tulumları

SHARE
, / 2741 9

Haftanın Markası köşemizde bu hafta Popique Organics var. Fikirdenk anneleri için de hediye ürün ; Organik Bebek Tulumu . 5 şanslı anne için , birbirinden renkli tulumlar geliyor. Hepsi www.fikirdenk.com sitemizde ürün yorumu yazanlar için !

 

Popique Organics ile biz editörümüz İrem Erdilek’in hamilelik sürecinde tanıştık. Organik bebek ürünleri, tulumlar, yenidoğan setleri derken bu markayı tanımamıza vesile olan ürünlerinden numuneler inceledik ve siz Fikirdenk anneleri ile paylaşmayı hedefledik.

Neden bu marka ?

Hem doğaya duyarlı olmak ve geleceği daha yaşanılır kılmak, hem de bebeklerin o narin ve hassas bedenlerini korumak misyonuyla yola çıkan %100 organik bebek giyim markası Popique Organics, tasarımlarındaki farklılık ve renk alternatifleri ile dikkatimizi çekti.

 

 

Dünyaca onaylı “Global Organik Tekstil Standardı” (GOTS) sertifikasyonuna sahip olan Popique ürünleri; “Milk for ever”, “VIP”, “Peace”, “Born To Rock”, “Eat-sleep-poop”, “Save the nature”, “Future is now”, “Eat me” gibi eğlenceli isimlere sahip 13 özgün tasarımıyla,  hem farklı, hem de doğal ürün sevdalısı annelere, bebeklerinin renkli dünyasına dokunan, onlar kadar eğlenceli ürünlerle dolu bir dünya sunuyor.

0-24 ay arasındaki bebekler için “çevreci”, “rock/retro”, “esprili” olmak üzere toplam üç farklı konsept altında toplanan ürünler; kolsuz body, kısa kollu body, uzun kollu body, tulum, battaniye, eldiven, bere olmak üzere 7 ürün kategorisi ve yenidoğan setlerinden oluşuyor. İnternet sitesi üzerinden satışa sunulan Popique Organics ürünleri, çok kısa bir zaman sonra bebek mağazaları ve online alışveriş portallarında da yer almayı hedefliyor.

Yenidoğan setlerindeki canlı tonlara bayıldık !

 

Bu ürünlerle tanışmak isterseniz, www.fikirdenk.com sitemize kullandığınız anne bebek çocuk ürünlerini , 10 adet ve daha fazlası olmak koşuluyla yorumlayın. Ana sayfada yer alan tüm kategorileri inceleyin, hangi ürünleri kullandıysanız onların içine olumlu- olumsuz görüşlerinizi yazın. Bunun için henüz Fikirdenk.com ‘a üye olmadıysanız bu linkten hemen üye kaydınızı yapabilirsiniz.

Bu haftanın hediyesi ise Popique Organik tulum , 5 şanslı anne, Sarı gergedan, Mor Gergedan, Sarı Fil, Mor Fil ve Beyaz Fil seçeneklerinden birini kazanacak . Kazanan annelere bebeklerinin yaş ve ay dönemlerini sorarak ürünleri yollayacağız. Eğer sizin bebeğiniz için uygun değilse, bir arkadaşınıza hediye olarak da verebilirsiniz. İşte o güzel tulumlara bir örnek !

Unutmayın, en az 10 ürün yorumu bırakmanız gerekiyor, gelişmeleri Facebook sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

www.facebook.com/Fikirdenk sizi bekliyoruz 🙂

sonuçlar 31 Mart 2013 Pazar günü açıklanacak !

9 Comments

Yorum bırak

Your email address will not be published.