iikidodun.com.tr açıldı

SHARE
, / 1151 0

Aileler için yeni bir keşfimiz daha var ! Hem yetişkinler hem de çocukların faydalanabileceği yeni bir girişim hayata geçirildi. Türkiye’nin ilk doğum günü portalı iikidodun.com.tr açıldı .

Özel değer verdiği yakınları, akrabaları, dostları ve en önemlisi çocukları için doğum günü hazırlığı yapanlar için heyecan verici olduğu kadar zor bir gündür doğum günleri. En güzel hediyeyi seçmek, doğum günü partisi için özel bir pasta bulmak; çiçekler, süslemeler hatta bazen farklı bir parti için bir organizasyon firması bulmak bazen çok zordur. Artık tüm bu hizmetleri tek bir çatı altında toplayan ve doğum günü kutlamaları için ihtiyaç duyulan her şeyi A’dan Z’ye sunan bir portal var: iikidodun.com.tr.

Sadece doğum günlerinde değil, farklı zamanlarda kutlamalar yapmak isteyenlere, değişik bir hediye arayanlara ya da özel bir günü “özel bir pasta” ile kutlamak isteyen herkese çeşitli alternatifler sunan zengin bir portal.

iikidodun.com.tr, toplamda dört ana başlıktan oluşuyor: “Pasta ve Yiyecek”, “Doğum Günü Çiçekleri”, “Hediye” ve “Organizasyon”.

“Pasta ve Yiyecekler” bölümünde en ünlü pastanelerin pastalarına ulaşmak mümkün. Özel temalı pastalardan resim baskılı pastalara, birinci yaşa özel pastalardan doğum günü partilerinde ikram edilecek yiyeceklere dek son derece geniş bir reyon tüketicileri bekliyor. Portalin en önemli farklılığı pasta siparişlerinde. Online gıda ürünü siparişlerinde özellikle tazelik ve sağlık gibi endişeleri ortadan kaldırmayı amaçlayan iikidodun.com.tr, pastalarda üretici firma bilgisini de kullanıcı ile paylaşıyor ve böylece kullanıcılar başka hiçbir sitede olmayan bu özellikle ürünün hangi firmaya ait olduğunu bilme ayrıcalığını elde ediyorlar.

Portalın kuşku yok ki en heyecan verici kısmı hediye bölümü. Yüzlerce hediye alternatifini ana başlıklara göre sınıflamanın yanı sıra marka ya da fiyatlarına göre de sıralamak ve buna göre seçim yapmak mümkün. Ancak ” bebek” kategorisinde henüz ürün çok az. Organizasyon bölümü ise yapılacak bir doğum günü partisini daha farklı ve unutulmaz kılmak isteyenler için çok çeşitli alternatifleri bir araya getiriyor. Bu bölümde illüzyon şovlardan canlı performanslara, şişme oyun parklarından animatörlere dek onlarca farklı alternatifi bir arada inceleme olanağınız var.

Aileler için en önemli bilgi kategorisi de Doğum günü ve parti evleri bölümü olabilir. Organizasyon mekanlarına ulaşmak ve parti konseptlerinin bütçesini burdan incelemek kolaylık sağlayacak gibi görünüyor. Zamanla sisteme kaydolan hizmet verenler ve mekanlar arttıkça zenginleşecektir.

 

 

Sitenin sunduğu avantajlar çok, ancak Annelerin Alışveriş Rehberi Fikirdenk.com editörleri olarak minik bir eleştirimiz de var. Semt/ il bazında arama yapmak istesek sağ üst köşede arama çubuğunu kullanıyoruz.  Mesela  doğum günü çiçekleri seçeneğini var, çiçekçilerin isimleri kategori bazında yer alıyor ancak semt yazdığımızda ; ( caddebostan yazdık misal, herhangi bir seçenek gelmedi karşımıza)  Bu opsiyon da eklenebilir.

Hoşgeldin iikidoodun.com.tr !

Yorum bırak

Your email address will not be published.