Imaginarium 2015 Bahar Yaz Koleksiyonu’na bayıldık

SHARE
, / 2688 0
Imaginarium 2015 Bahar Yaz Koleksiyonu’na bayıldık

Imaginarium’un her yaştan çocuk için tasarlanmış 2.000’den fazla ürün içeren yeni 2015 Bahar-Yaz koleksiyonu ile çocuklar pek çok eğitici ürünle eğlenecekleri bir bahar yaşayacaklar. Baharın gelmesiyle birlikte günler uzuyor ve havalar güzelleşiyor. Markanın piyasaya sürdüğü yeni koleksiyonu ile çocuklara gün ışığının tadını çıkaracakları, arkadaşlarıyla oyun oynayıp spor yapacakları ve aileleriyle birlikte vakit geçirebilecekleri birbirinden eğlenceli ürünler sunuyor. Dışarı çıkın ve eğlenin!

Kamp yapmaya hazır mısınız?

Çocuklar, arkadaşlarıyla birlikte doğayı öğreniyorlar. Kamp sırasında belirli sorumluluklar alan çocuklar, bu sayede kurallara sahip olmanın önemini öğrenir ve bir gruba ait olmanın tadını alırlar. Imaginarium’un sunduğu yeni koleksiyon ile çocuklar arkadaşlarıyla birlikte düzenleyecekleri açık hava gezintilerinde gerekli tüm ekipmanlara sahip olacaklar.

Spordan keyif alın!

Yazın çocuklar, takım halinde oynamayı öğrenirken bir yandan da motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak bir ya da daha fazla spor yaparak boş vakitlerini de en iyi şekilde değerlendirecekler.

Tekerlekli yaz…

Haydi yuvarlanalım! Bu yaz, kaykay yapmaya gittiklerinde en yeni ekipmanlara sahip olmalılar. Örneğin XF TRI-SCOOTER. En keyifli sürüşler için 3 tekerleğiyle daha da dengeli.

Bisikletini süsle!

Çocuklar bisikletlerini yepyeni çeşitli aksesuarlar arasından en beğendikleriyle kişiselleştirebilirler. DECO STICKERS STAR/RACING: İki bisiklet modelini süsleyip kişiselleştirmek için 50 çıkartma seti; yıldızlı set ve yarış temalı set.

Zıplayıp oynamayı bırakma!

Tatildeyken, arkadaşlarla oyun oynamak keyifli vakit geçirmenin en iyi yoludur. Eğlenceli oyunlar düzenleyin, partilere yelken açın! JUNIOR SPORT BOUNCINGE’i biz çok sevdik.

Freetime International (H.K.) Ltd

Çok daha fazlası imaginarium mağazalarında sizi bekliyor.

 

Yorum bırak

Your email address will not be published.