İstanbul Kahve Festivali

SHARE
, / 1794 0

istcoffee

Bizim gibi kahve severler için harika bir organizasyon başlıyor yarın: İstanbul Coffee Festival

Bu yıl ilki düzenlenecek olan ve yarın başlayacak olan festival 28 Aralık’a kadar devam edecek. Üçüncü dalga kahve akımının yaşam kültürünü Karaköy’deki Galata Rum Okulu’nda kahve severlerle bir araya getirmek amaçlanan organizasyonun biletleri biletix.com’da satılıyor.

İstanbul’un önde gelen nitelikli kahve dükkanları, özel kahve ve imza yiyecek- içecek markaları ile kahve makinesi üreticileri buluştuğu, profesyonel baristalardan gösteri ve sunumların yer alacağı, tadım ve ikramların gerçekleştirileceği festivalde ayrıca tasarım ürünler, interaktif workshoplar, seminerler, akustik konserler, sanat sergisi ve ilgi çekici birçok etkinlik yer alacak.

Kahvenin kendisinin, kokusunun, her türlü alet edevatının, kahve dükkanlarının, kahve sanatının, kültürünün, kahve kitaplarının, kahveyle ilgili konuların buluşma noktası olarak İstanbul Coffee Festival her yıl bir kez İstanbul’da kutlanacak.

İstanbul Coffee Festival, Scae Türkiye Kahve Şampiyonası’nı da Ev Sahipliği Yapacak :

Kahve konusunda dünya genelinde düzenlenen, tek resmi organizasyon olarak bilinen World Coffee Events’in Türkiye seçmeleri de İstanbul Coffee Festival bünyesinde yapılacak. Festivalde hem Scae Türkiye Kahve Şampiyonası düzenlenecek, hem de kahve dünyasının seçkin firmaları bir araya gelerek katılımcılara yükselen trend olan nitelikli kahve deneyimini yaşatacak.

Kahve kültürünü her şekliyle yaşamak için bu festival kaçmaz.

istanbulcoffeefestival

www.istanbulcoffeefestival.com

Yorum bırak

Your email address will not be published.