Koç Üniversitesi’nden 5-12 yaş çocukları için İngilizce Yaz Okulu imkanı

SHARE
, / 1624 0

Koç Üniversitesi, “Koç University English Language Center for Kids” İngilizce programıyla çocuklara fark yaratacak bir yaz etkinliği sunuyor. Programla 5-12 yaş aralığındaki çocuklara yaratıcı atölyeler, takım çalışmaları ve sosyal etkinliklerle kaynak kullanabilme, problem çözme becerisi kazandırılırken, aktif İngilizce konuşma ve dinleme becerilerinin geliştirilmesi hedefleniyor. Tüm atölye ve etkinliklerin,  ABD’nin prestijli üniversitelerinden gelen tecrübeli rehberler eşliğinde, İngilizce olacağı yaz programının ilk dönemi 24 Haziran’da Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü’nde başlayacak.

 

Her üç öğrenciye bir Amerikalı rehberin eşlik ettiği yaz kampında İngilizce dinleme ve konuşma pratikleri yapılırken, çocuklara sanat, takım çalışmaları, sportif aktiviteler, mutfak sanatları gibi birçok yaratıcı ve sıra dışı atölyelerle İngilizceyi en eğlenceli hale getirerek öğrenmeleri sağlanacak.

İlk dönemi 24 Haziran Pazartesi günü Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü’nde başlayacak olan program,  29 Ağustos’a kadar üç ayrı dönem olarak düzenlenecek. Hafta içi her gün 09.00 ile 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan eğitim programı Koç Üniversitesi Rumelifeneri kampüsünün tüm imkânları kullanılarak gerçekleştirilecek.

 

 

Amerika’dan gelen rehberler eşliğinde, yoga, İngilizce konuşma ve sahne performansı dersleri, Poi dersleri, Mutfak Atölyesi, Fotoğrafçılık dersleri, kamp aktiviteleri, Ritim ve perküsyon, ParkurFree Running atölyeleri yapılacak. Koç Üniversitesi bünyesinde bulunan açık ve kapalı havuzlarda rehber öğretmenlerle keyifli spor aktiviteleri ve havuz oyunlarıyla eğlenceli dakikalar geçirecek olan çocukların,  geri dönüşüm temalı sanat atölyesinde,  çevreyi koruma ve geri dönüşüm bilinci geliştirmeleri hedeflenecek.

Günlük kamp saatleri:

Yer:      Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü, Sarıyer

Zaman: Hafta içi her gün 09.00 – 16.00

Dönemler

1.Dönem:       24 Haziran – 12 Temmuz

2.Dönem:       15 Temmuz – 02 Ağustos

3.Dönem:       12 Ağustos – 29 Ağustos

 

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye  http://kocelckids.ku.edu.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Yorum bırak

Your email address will not be published.