Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta 23 Nisan’ı kutluyor

SHARE
, / 1592 0
Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta 23 Nisan’ı kutluyor

Komili, çocukların yaratıcılıklarını geliştirmek ve aşçılık sanatını daha yakından tanımaları için 18 ve 25 Nisan Cuma günleri “Komili ile Çocuk Şefler Mutfakta” etkinliği düzenleyecek. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç işbirliğinde uzman eğitmenler tarafından düzenlenecek etkinlikte hem sağlıklı ve lezzetli Akdeniz mutfağını deneyimleyecekler hem de yaratıcılıklarını geliştirecek ve aşçılık sanatını daha yakından tanıyma fırsatı elde edecekler.

Koşuyolu EKS Mutfak Akademisi’nde 18 Nisan Cuma günü ve Sapphire EKS Mutfak Akademisi’nde 25 Nisan Cuma günü gerçekleştirilecek Akdeniz mutfağı atölye çalışmasına katılmak için 35 TL ödemek yeterli.

Çocuk şefler, eğlenerek pişirirken keyifle yiyecekler
6-12 yaş aralığındaki şeflere açık olan sağlıklı ve lezzetli Akdeniz mutfağı atölyesine katılacak minik şefler, EKS Mutfak Akademisi şeflerinin yönetiminde; ıspanağı çocuklara sevdiren ünlü çizgi kahramandan adını alan Temel Reis salatasının yanı sıra peynirli makarna yapacaklar. En sonunda ise yemeklerini pembe muhallebi ile taçlandıracaklar.
Çocukların Atölye hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için www.eksmutfak.com adresini ziyaret etmek veya 0216 325 15 00 no’lu telefonu aramak yeterli.

EKS Mutfak Akademisi \ Koşuyolu
Tarih: 18 Nisan 2015, Cuma
Saat: 15.00 – 17.00
Adres: Validebağ Meydanı Koşuyolu Mehmet Akfan Sok. No: 3-5/2 Kadıköy

EKS Mutfak Akademisi \ Sapphire AVM
Tarih: 25 Nisan 2015, Cuma
Saat: 15.00 – 17.00
Adres: Sapphire Alışveriş Merkezi Emniyet Evleri Mah. Eski Büyükdere Cad. No:1 Kağıthane

Yorum bırak

Your email address will not be published.