Lulutata.com hem çocuklu hem teknoloji sever gezginler için

SHARE
, / 1430 0

Lulutata.com ile Google sayesinde tanıştık. Google evet, çünkü kendisine “İstanbul’da çocukla gidilecek kahvaltı mekanları” yazınca karşına Lulutata.com çıkıyor!

 

lulutata banner

 

Lulutata.com nedir diye incelerken  iki çocuklu ve çocuklarıyla gezmeyi seven bir anne olan Özlem Canbolat’ın 7 ay kadar süren hazırlık çalışması sonunda açtığı bir referans sitesi olduğunu keşfettik. Kurucusu siteyi oluşturma fikrini şöyle dile getiriyor ;

 

Lulutata.com ‘u hazırlarken çocuklu ailelerin çocuklarıyla gidebilecekleri her türlü mekana (kafe, restoran, müze, atölye, tiyatro, sinema, otel.. vb), bu mekanların iletişim bilgilerine, fiziksel konumlarına, fotoğraflarına ve mekanlar hakkında yapılmış yorumlara kolayca ulaşabilmelerini sağlayan bir ‘’Çocuklu Gezi Rehberi’’ niteliğinde olmasını daima ön planda tuttuk. En önemlisi de, çocuklu ailelerin fikir alışverişinde bulunmalarının gezi öncesi planlama süreçlerini kolaylaştıracağını ve ‘’Çocuklarla Gidilebilecek Mekanlar’’a lulutata.com aracılığıyla tek bir kaynaktan ulaşmanın zamandan tasarruf etmelerine büyük katkı sağlayacağına inandık.

 

 

Lulutata.com’da gözümüze çarpan faydalı başlıklar;

– Çocukla gidilecek en iyi 30 otel , tatil beldeleri, otel hakkındaki kullanıcı yorumları, tesislerin özellikleri

– Uzman yazarların annelik, bebek gelişimi, çocuklu hayat, psikoloji, eğitim vb. başlıklardaki bilgilendirme makaleleri

– Çocuklu etkinlikler, güncel duyurular ve aktiviteler

– Lulutata.com Mobil Aplikasyonu

– Kullanıcı yorumlarını içeren mekan önerisi ve yorum ekleme imkanı

 

lulutata-mobil-aplikasyon

 

 

Mobil aplikasyonu görünce deneyimlemek istedik, akıllı telefonlarda IOS ve Android sistemleri için tasarlanmış, telefonunuza bu aplikasyonu kolayca indirebilirsiniz. İndirdikten sonra yakınınızdaki çocuklu mekanları aratıp, karşınıza gelen seçenekler içinde mekan özellikleri, mekanın sunduğu çocuklu aileler için kolaylıklar ve mekana gidenlerin yorumlarına ulaşabilirsiniz. Eğer siz bir mekan eklemek ya da keşfettiğiniz mekanla ilgili yorum yapmak isterseniz siteye üye olmanız gerekiyor. Tüm bu adımları aplikasyonun kolayca ilerlemesi sayesinde elinizdeki akıllı telefonlarla kısa sürede tamamlamak mümkün! Bulunduğunuz şehir neresi olursa olsun, lokasyondan konumunuza ulaşıyor ve size en uygun seçenekleri ekrana getiriyor. Google Maps kullanıyorsanız mekana ulaşmanız da çok kolay. Bir uygulama 2 fayda, aileler bunu sevecektir diye düşünüyoruz.

Kısacası biz Lulutata.com’un teknoloji sever aileler için online keşif ve yorum desteği sağlamasını çok faydalı bulduk. Her ne kadar sosyal medya aracılığı ile tavsiyeler ve önerileri takip etsek de kimseye ulaşamadığımız zamanlarda acil destek hattı gibi devreye gireceği aşikar. Lulutata.com ekibine başarılar diliyoruz, gelişmeleri ve siteye eklenecek yenilikleri biz de takip edeceğiz.

 

lulutata

 

Sosyal medya hesaplarına bakmak isterseniz ;

Lulutata Facebook sayfası, Lulutata Twitter hesabı, Lulutata Instagram hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Yorum bırak

Your email address will not be published.