Mami Power ile emziren annelere bol sütlü günler

SHARE
, / 2752 0

Mami Power emziren anneler için özel olarak formüle edilmiş tahıllı, maltlı, vitaminli, Fruit-up’lı ve lezzetli bir içecek. 

Markanın ortaya çıkışında yine bir anne var. Annelerin ihtiyaç ve duygularından anlayan aynı süreçleri yaşamış bir annenin fikri olarak hayata geçirilmiş. Mami Power emziren anneler için özel olarak formüle edilmiş tahıllı, maltlı, vitaminli, Oxford Brookes Üniversitesi onaylı fruit-up’lı düşük glisemik indeksli, kilo yapmayan, anne sütü arttırıcı bir içecek.  Lohusalık döneminde olup da hem bebeğine bol süt vermek hem de doğum sonrası kilolarından kurtulmak isteyen anneler için ideal bir “emziren anne içeceği” olarak raflarda yerini alıyor.

Mami Power’ın üretim aşamasındaki her bir adım anne ve bebekleri için en sağlıklı, en verimli ve en konforlu bileşenleri içerecek şekilde oluşturulmuş. İçeriğinde kullanılan “Fruit Up” Alman patentli, düşük glisemikli bir meyve ekstraktı. Düşük glisemikli olup kan şekerini yükseltmediği için kilo yapmadığı Oxford Brookes Üniversitesi tarafından da onaylanmış ve başka hiçbir tatlandırıcı (Şeker, Fruktoz, Glikoz) içermiyormuş. Ayrıca  renklendirici, koruyucu, kafein, yapay tatlandırıcı da yok.

Sütünüz bol olsun! Anne sütü arttırmaya yardımcı Mami Power, B12 dahil tüm B vitaminleriyle sütünüzün artmasını sağlıyor. 2 kutu Mami Power günlük B vitamini ihtiyacınızın tamamını karşılar.

Ne kadar tüketilmeli? Her annenin süt üretimiyle her bebeğin süt tüketimi farklı olmakla birlikte bu ikilinin üretim ve tüketim açısından buluşma kombinasyonları da değişkenlik gösterir. Anneler süt üretim miktarını takip ettiklerinden ihtiyaçları olacak Mami Power kullanım miktarlarını kendileri belirleyecektir. Öneri olarak günlük 1 adet tüketiminden fayda sağlayabilirsiniz. Ancak, önemli bir bilgi verecek olursak insan vücudunda eksikliği en fazla görülen B12 dahil tüm B vitaminleri mevcuttur. 2 kutu Mami Power annenin günlük B vitamini ihtiyacının tamamını karşılar. Mami Power’ın lezzeti bir anne tarafından oluşturulmuş ve emziren anneler tarafından da test edilmiştir. İçinde “doğal” kahve aroması olduğu ve kafein içermediği için hiçbir uyarıcı etkisi yoktur ve uyku kaçırmaz.

Özellikle soğuk içilmesi tavsiye ediliyor.

Nereden temin edebilirsiniz? Mami Power’ı mamipower.com.tr’den, unnado.com’dan, gittigidiyor.com’dan, n11.com’dan ve eczanelerden temin edebilirsiniz. Sütünüz bol olsun, bebeğiniz analı babalı büyüsün.

Yorum bırak

Your email address will not be published.