Medisana anne çocuk baskülü

SHARE
, / 1738 1

Bir bebeği doktor kontrolü dışında kilosunu ölçmek için ne yaparsınız ? Ev tipi bebek tartısı kullanırsınız. Herkes kullanmayabilir belki ama merak eden ve bebeğin gelişimini takip etmek isteyenler için bir ürün haberimiz var.

 

medisana-anne-bebek-baskulu

 

Bebekler ufakken sırt üstü yatırarak içine koyduğunuz ev tipi tartılar vardır. Ancak bir süre sonra bebek büyür, ortalama 5-6 aylıkten itibaren bu tartılarda sabit duramaz. En güvenli, pratik ve kolay çözümü anneler bilir. Bebeği ile birlikte tartıya çıkan anne, bir defa da bebeksiz tartılır ve aradaki fark bebeğin kilosunu gösterir.

Medisana markası bu düşünceden hareketle MBS 150 modeli Anne Bebek Baskülü üretmiş. Dijital ölçüm gösteren cihazın kullanımı oldukça pratik. Anne ve çocuk için ayrı ayrı gösterge paneli yanıyor. Üstelik sadece yetişkin modunda kullanmak da mümkün yani bu tartı aile modeli bir ürün. 1-150 kg aralığında ağırlıkları ölçebiliyor. Ayrıca bir bebek baskülü almaya gerek kalmıyor.

Tartıya önce kendiniz çıkıyor ve tartılıyorsunuz, daha sonra bebeğinizle birlikte çıktığınızda sizin ilk ölçümünüzü düşerek bebeğin ağırlığını gösteriyor. Renkli yanıp sönen uyarı ışıkları ve yetişkin / bebek ekranları ile tartının sonucu ortalama 5 saniyede beliriyor. Yanılma payı ortalama 50 gr. kadar.

One Comment

Yorum bırak

Your email address will not be published.