Modanın arama motoru Vitringez.com’dan kullanıcılara büyük kolaylık

SHARE
, / 1002 0

Türkiye’nin Moda Arama Motoru: Vitringez.com  açıldı !

Deneyimli pazarlama uzmanlarından, profesyonel IT mimarlarından ve modayla yaşayan trend takipçisi bloggerlardan oluşan ekibiyle moda ve e-ticaret sektörüne giriş yapan Vitringez, yoğun çalışma hayatı nedeniyle alışveriş merkezlerinde vitrin vitrin dolaşmaya zamanı olmayanların ve online alışveriş tutkunlarının internet üzerinden giyim alışverişlerini kolaylaştırmayı ve hızlandırmayı amaçlayan bir moda arama motoru. Natali Yeşilbahar ve Önder Göğebakan ortaklığında kurulan, giriş ve kullanım için üyelik talep etmeyen Modanın Google’ı Vitringez.com’un ana sayfasında yer alan arama kutusuna yazılan tek bir ürün, saniyeler sonra internetteki tüm satış noktaları ve birçok alternatifi ile birlikte ekranda sıralanıyor.

Kadın, erkek, çocuk ve kozmetikten beslenme, kişisel bakım ve dekorasyona kadar pek çok ürün seçeneğini bir araya getiren Vitringez.com, marka, fiyat ve renk gibi geniş filtreleme seçenekleri ve basit, sade kullanıcı arayüzü ile kullanıcının aradığı ürüne hızlıca ulaşmasını sağlıyor. GAP, Jimmy Choo, Asos, Mango gibi dünyaca ünlü markaların yanı sıra Boyner, Joker, Mudo, Defacto gibi pek çok yerli markaya da yer veren Vitringez.com’da, diğer kategorilerde de sayısız markanın ürünleri barındırılıyor.

 

 

screenshot-by-nimbus (4)

Fikirdenk olarak bizim de dikkatimizi anneler ve çocuklar için sağladığı imkan çekti. Annelerin çocuklar için aradığı bazı ürünleri parekende mağazalarda bile bulmanın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Vitringez.com sayesinde hem online arama ile anında ekranınıza geliyor hem de uygun satıcılardan birinden dilediğiniz gibi alışveriş yapma imkanı sağlıyor.

 

Vitringez_Cocuk_Kategorisi

 

Kişiye özel moda alarmları

Kullanıcılar, çok sade bir arayüz üzerinden kendilerine ürün arama imkanı sunan Vitringez.com’da beğendikleri ürün için indirim alarmını ya da sevdikleri markaların yeni koleksiyon alarmlarını kurarak e-posta yoluyla gelişmeler hakkında haber alabiliyorlar.

Moda, stil ve trend haberlerinin yer aldığı, markalara ait içeriklerin ve fotoğraf galerilerinin paylaşıldığı “Vitringez Blog” ise, moda ve trendlerin nabzını tutuyor.

Bu proje nasıl ve ne zaman ortaya çıktı?

Kurucu ortağı ve CEO’su Natali Yeşilbahar’ın ağzından Vitringez.com ‘un doğuşunu dinleyelim :

 

natali-yesilbahar

 

” Online ticaret, kariyerimin her adımında içinde olduğum, ayrıntılarına hakim olduğum son derece dinamik bir dünya. Vitringez.com ise eksikliğini uzun yıllardır hissettiğim ve her şeyden önce kendi ihtiyaçlarımdan ve yakın çevremin taleplerinden yola çıkarak gerçekleştirdiğim hayalim. İlk etapta internette bir arama kutusuna ihtiyacım olduğunu fark ettim. Bu kutuya yazdığım bir ürünün online satıldığı mağazaları bana sıralayacak bir arama kutusu canlandırdım gözümde. Yani online alışveriş için internette vazgeçmeden arama yapan ve buna uzun dakikalar, hatta saatler ayıran kişilerin hayatlarını kolaylaştıracak, keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak bir mekanizma yaratmak istiyordum. İşte Türkiye’nin Moda Arama Motoru Vitringez de bu idealler doğrultusunda kuruldu. Kuruluş öykümüzün tamamını Vitringez Blog’da okuyabilirsiniz. “

 

Vitringez.com’un Son Kullanıcıya Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Kullanıcılar Vitringez.com da

•        Hem arama kutucuğundan, hem de kategoriler üzerinden tarzları için aradıkları her şeye tek tıkla ulaşabilir, anında satın almaya yönlendirilirler.

•        Marka, renk, model ve fiyat filtreleriyle en doğru ürüne kolayca ulaşabilir, beğendikleri ürünleri listeleyip favorilerine ekleyebilirler.

•        “Moda Alarmı” ve “İndirim Alarmı” sayesinde seçtikleri ürünlerin indirimlerini takip edebilir, en sevdikleri markaların ve tasarımcıların yeni ürünlerinden herkesten önce haberdar olabilirler.

•        Vitringez Blog ile yaşam, güzellik, kültür-sanat, evlilik ve daha birçok konuda son trendleri keşfedebilir ve bu trendlerden ve onlarca bloggerdan ilham alabilirler.

 

Vitringez.com’un Markalara Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Vitringez, markalar için sadece bir reklam kanalının değil, Türkiye’nin alışveriş alışkanlıklarını değiştiren, herkese hitap eden özgün, öncü ve kitlesinin hayatını kolaylaştıran bir platform.

Markalar Vitringez.com İle;

  • Doğru, satın alıma hazır kitleye ulaşır, satışlarını arttırır
  • Sitelerine trafik sağlar, kullanıcılarını tanırlar
  • Yenilik ve fırsatları duyurabilir, sosyal medya ve içerik hizmetlerinden faydalanabilirler.

Yorum bırak

Your email address will not be published.