Morhipo.com ‘da yeni alışveriş kategorileri

SHARE
, / 857 0

Yenilikleri araştırmaya, incelemeye, kullanıp değerlendirmelerimizi paylaşmaya dayanan bir çalışma sistemimiz var. Yakın zamanda Morhipo.com ‘un Ev Hayatı ve Çocuk kategorilerinin de alışverişe açıldığını duyunca incelemek istedik. Fikirdenkler Deniyor projesinde bu seferlik ürün incelemesi yerine bir alışveriş deneyimini paylaşıyoruz sizlere.

Morhipo ağırlıklı olarak giyim, ayakkabı, çanta ve kozmetik ile ilgili ürünlerde sıkça tercih edilen bir alışveriş sitesi. 2014 yılının en büyük yeniliği ise giderek daha çok talep gören 2 yeni kategorisi ; Ev Yaşamı ve Çocuk bölümleri oldu. Ev ve Yaşam kategorisi altında  ev işlerindeki en önemli yardımcılar elektrikli ev aletleri, mutfakta yemek pişirmeyi keyfe dönüştürecek her tür hazırlama, pişirme ve saklama ürünü, evlerin havasını değiştiren şık aydınlatmalar, ev sahibinin stilini ortaya koymasına yardımcı olacak çeşit çeşit dekoratif aksesuar, masa örtüleri, koltuk şalları, battaniyeler,  küçük bir spor salonu kurmak için gerekli olan tüm aletler, hobi malzemeleri ve çok daha fazlası morhipo.com ’dan seçilebiliyor.

Hobi bölümüne özellikle bakılmalı, ilginç ve dekoratif seçenekler çok şık bir hediye alternatifi olabilir alıcılar için.

Çocuk kategorisini incelediğimizde ; anne ve babaların bebeklerine kavuştukları ilk günden itibaren ihtiyaç duyabilecekleri her tür ürünün de tek çatı altında topladıklarını gördük. Çocuk kategorisi ; oyuncak, çocuk, bebek, çocuk odası alt kategorilerinde  yaklaşık 12 binden fazla adet modelle online alışveriş dünyasına önemli bir katkı sağlıyor. Bebek ürünlerini aratırken alt kategorilerde sınıflandırmanın da çok detaylı yapıldığını gördük. Anne babalar ihtiyaç duydukları ürünleri marka ve ürün kategorisi bazında kolaylıkla bulabilirler.

 

Morhipo-Cocuk

 

Hangi markalar var derseniz ; Chicco, Benetton 012, Panço, Play-Doh, Bluekey, Tiny Love, Hasbro, Barbie, Puma, Nike, Bebetto, Zeynep Tekstil, Valenza, Reebok, Adidas ve daha bir çok markanın çocuklara özel ürünleri morhipo.com ’da elinizin altında. Üstelik  ünlü Fransız çocuk giyim markası Tape à l’oeil Türkiye’de sadece morhipo.com üyelerine özel olarak satışa sunuluyor.

Çocuğunuzun ihtiyaçları için mağaza mağaza gezmenize gerek yok. Bebek arabasından mama sandalyesine, bakım ürünlerinden giyim ve aksesuarlara, oyuncaktan küçük çocukların gelişiminde önemli rol oynayan eğitici gelişim setlerine kadar her şeye bakabilirsiniz.

Sevdiğimiz başka bir özellik de ; Türkiye’de ilk defa hem yeni sezon ürünlerini hem de özel kampanyalarının aynı adreste buluşması, dolayısı ile  aynı anda her kategoride bütçenize uygun bir seçenek bulmak mümkün. Özel İndirim Kulubü her gün % 90’lara varan indirim oranı ile karşınıza çıkıyor.

Yaklaşan 14 Şubat için şu anda aktif olan ve anne babaları da mutlu edecek bir Sevgililer Günü kampanyası sürüyor. İndirim oranları % 70-80 ‘lere varan seçenekler var, hediye almadan önce de mutlaka uğrak yeriniz olsun.  Ayrıca alışverişiini akşam saat 18.00 ile sabah 09.00 arasında mobil cihazlardan tamamlayanlara ücretsiz kargo imkanı sunuluyor.

Yorum bırak

Your email address will not be published.