Play-Doh 9. Hamurdan Hayaller yarışması

SHARE
, / 2503 3

Bugüne dek 8 yıldır düzenlenen ve Hasbro markasının bilinen en ünlü ürünü Play-Doh oyun hamurlarının,  9. “Hamurdan Hayaller yarışması”  ve  2013 başvuruları başlıyor.

9. Hamurdan Hayaller - Play Doh yarismasi

Miniklerin yaratıcılığının değerlendirileceği yarışmanın jüri üyeleri arasında; moda tasarımcısı Arzu Kaprol, ressam Bedri Baykam, tasarımcı Derin Sarıyer, ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı ve Mimar Sinan Üniversitesi Heykel Bölüm Başkanı Vedat Somay gibi Türkiye’nin farklı sanat dallarından en yaratıcı isimler yer alıyor.

4-7 yaş arasındaki çocukların katılımına açık olan Hamurdan Hayaller Yarışması’na başvurmak için çocukların Play-Doh oyun hamurlarıyla yaptıkları yaratıcı şekillerin fotoğrafını çekip www.hamurdanhayaller.com’a yüklemek veya  info@hasbro.com.tr’ye e-mail olarak göndermek yeterli. Çocuklar ayrıca Şubat ve Mart aylarında İzmir, Ankara ve İstanbul’daki AVM’lerde gerçekleşecek eğlenceli Play-Doh etkinliklerine katılarak da yarışmaya başvuruda bulunabilecekler. AVM etkinlikleri 9-10 Şubat tarihlerinde İstanbul Carrefour İçerenköy ve İstanbul Metrocity’de, 16-17 Şubat tarihlerinde İstanbul Buyaka ve İzmir Ege Park Mavişehir’de, 23-24 Şubat’ta İstanbul Beylikdüzü Migros AVM ve İzmir Optimum Outlet’te, 2-3 Mart tarihlerinde İstanbul İstinye Park ve Ankara ANKAmall’da ve son olarak 9-10 Mart tarihlerinde İstanbul Capitol ve Ankara Cepa’da yapılacak.

 

Kazananların 29 Mart 2013’te açıklanacağı Hamurdan Hayaller Yarışması’nda her yaş kategorisinde birinci olanları ‘boylarınca oyuncak ödülü’, 2.ve 3.leri ise Play-Doh’dan sürpriz hediyeler bekliyor. Yarışmadaki en yaratıcı çocuğu bekleyen büyük ödül ise iPad Mini .

Ayrıntılı bilgi için: www.hamurdanhayaller.com

 

3 Comments

 • Burak says:

  Ben 4. sünü kardeşim ise 9. sunu kazandı bu yarışmanın.
  İlk başta inanamakdık.Ama kardeşim boyu kadar oyuncak alınca inandık. 😀

  Tabiki büyük ödülü kazanmasını isterdik 😀

 • esrar okumuş says:

  Kardeşim reklamda gördü katılmayı çok istedi ben de kiramadim inşallah beğenirsiniz

 • gülnur says:

  yarışmaya nasıl katılırım.

Yorum bırak

Your email address will not be published.