Pürüzsüz bir cildin sırrı Braun Face Güzellik Fırçaları

SHARE
, / 1679 0

Braun’un yeni güzellik fırçaları ile cilt kusurlarından kurtulmak mümkün. Dünyanın ilk 2’si 1 arada yüz epilatörü ve temizleme cihazı olan Braun Face’in portföyüne 3 YENİ fırça eklendi. Hem doğal hem de kusursuz bir görünüm sunan Braun Face kadınlara kişiselleştirilmiş cilt bakımının keyfini yaşatıyor.

Taze ve sağlıklı bir görünüm için ciltteki gözeneklerin derinlemesine temizlenmesi büyük önem taşıyor. Braun Face’in yepyeni güzellik fırçaları sayesinde cilt kusurlarından kurutulmak mümkün. Devrim yaratan yüz epilatörünün yanında Ekstra Hassas Fırça, Peeling Fırçası ve Makyaj Süngeri seçenekleriyle kişisel cilt bakımınızı yaparak ışıltınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

braun

Cilt bakım rutininizde devrim yaratın!

Etkili bir günlük cilt bakımı rutini, kusursuz bir ışıltı elde etmede önemli rol oynar, ancak Braun tarafından yapılan araştırmalara göre ciltlerinin özel bir bakım gerektirdiğini söyleyen kadınların %84’ü için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım da aynı ölçüde önemli. Geçtiğimiz yıl kadınlarla buluşan Braun Face epilatör ve normal yüz temizleme fırçası; hassas yüz tüylerini alma ve derin gözenek temizliğine yönelik iki temel güzellik ihtiyacına cevap vererek cilt bakımı konusunda altın standardı oluşturdu. Braun Face yüz epilatörü, ağdaya göre 4 kat daha kısa tüyleri bile alarak istenmeyen tüyleri hassasça yok ederken; temizleme fırçası da manuel fırçaya göre 6 kat daha etkili derin gözenek temizliği yapıyor. Şimdi sadece başlığı değiştirerek, süper etkili epilatörü tercih ettiğiniz güzellik fırçasına dönüştürebilir, her cilt tipine ve ihtiyaca uygun bir bakım yapabilirsiniz. Dermatologlar tarafından test edilen her fırça ciltteki kiri gevşetmek ve ölü cilt hücrelerini gidermek için dakikada yüzlerce mikro salınım yaparken, bin adet lif cildin her kıvrımını sararak gözenekleri derinlemesine temizliyor.

YENİ BRAUN FACE GÜZELLİK FIRÇALARI

Ekstra Hassas Fırça: Daha yumuşak bir dokunuşa ihtiyaç duyan narin, kuru ve hassas ciltler için tasarlanmıştır. Dakikada yüzlerce mikro salınım hareketinin yardımıyla, uzun (14mm), yumuşak ve yoğun kıllar hassas ve detaylı bir temizlik uygulaması sunuyor.

Peeling Fırçası: Kusursuz görünüm için derinlemesine gözenek temizliği için geliştirilmiştir. Detaylı temizlik için kısa kıllar (8mm) ile ölü cilt hücrelerini gidermek için uzun (10mm) kıllar bir araya gelerek cildin yumuşak ve temiz olmasını sağlıyor. İki farklı lif uzunluğu, kadınların güzellik rutinlerinin önemli bir parçası olan etkili bir peeling için, peeling jeli taneciklerinin dağılmamasını sağlıyor.

Makyaj Süngeri: Benzersiz köpük yüzeyi sayesinde, sünger cilde nemlendirici krem ve yağların uygulanmasında kullanılabiliyor. Ayrıca, kusursuz bir baz elde etmek için cilt tonunu dengelemek üzere fondöten gibi kozmetik ürünlerin uygulanmasında da kullanılabilir.

Yorum bırak

Your email address will not be published.