Suavinex ile anne hissi

SHARE
, / 2402 0
Suavinex ile anne hissi

Suavinex, binlerce annenin deneyiminden hareketle onların hayatlarını kolaylaştıracak ürünler tasarlıyor. Annelerin göğsünden esinlenen biberon tasarımları, emzikler ve emzik klipsleri bebeklerine anne hissini yaşatmayı hedefliyor ve emzirme gereçleri de daha rahat ve daha kolay emzirme deneyimi sağlıyor. Bunun yanı sıraergonomik tasarımlı, renkli, eğlenceli beslenme gereçleri ve aksesuarlardan oluşan koleksiyonları, yüksek kalitedeki ürünleri, bebeği için en iyisini isteyen annelere hitap ediyor.

Biberon ve emzik dışında, zahmetsiz süt sağmanın en hızlı, hijyenik ve kolay yolu olan göğüs pompası; emzirme döneminde hassaslaşan ve çatlayan göğüs uçlarını koruyan silikon göğüs ucu; göğüsten sızan süt nedeni ile kıyafetlerin ıslanması ve lekelenmesini önlemeye yardımcı olan göğüs pedleri de bulunuyor.

Suavinex-1

Ürünler kullanım kolaylığını yanı sıra, kolay temizlenme özelliği ile de annelerin tercihi oluyor. Pediatrik diş hekimleri tarafından da onaylı Suavinex ürünleri farklı tasarım, ölçü, malzeme ve fonksiyon arasında seçim yapma imkanı da veriyor. Detaylı bilgi: arsbebek.com

Yorum bırak

Your email address will not be published.