Vanish “Kadınlar arası ipuçları” kampanyası

SHARE
, / 1418 2

turkiyenin-hunerli-evhanimlari

 

Fikirdenk takipçileri için bir duyurumuz  var. Vanish Türkiye’nin en marifetli, en titiz kadınlarını Melek Show’a konuk ediyor!

Katılımı kolay, deneyiminizi anlatmanız gerekiyor, eğer fotoğraf ya da mini bir video ile anlatırsanız daha da güzel olur.

Konuklardan biri olmak ve “Bir leke uzmanı olarak deneyimimi tüm Türkiye ile paylaşmak istiyorum” diyorsanız hemen Vanish’in Facebook sayfasında yer alan “Kadınlar Arası  İpuçları” kampanyasına katılın. Kampanyaya katılmak için uygulamaya girip, kumaş veya halıdan nasıl leke çıkardığınızı veya perdelerinizi nasıl beyazlattığınızı, ya da havluları nasıl tertemiz yaptığınızı anlatmanız yeterli. Sizi izleyenler kullandığınız yöntemi takip ederek kendileri de kampanyaya katılabilirler. Fikirdenk editörlerinden , aynı zamanda Dorikus.com blogunun yazarı Sena Baran kendi deneyimini böyle anlatıyor.

 

 

Sonrasında, kampanyaya katılan tüm yöntemler arasından Vanish en çok beğendiği 40 tanesini seçiyor ve bu yöntemlerin sahibi 40 kullanıcıyı, her gün bir tanesi olacak şekilde, Melek Baykal’ın sunduğu  Melek Show’a çıkarıyor. Böylece deneyiminizi tüm Türkiye ile paylaşma şansını yakalıyorsunuz.

 

kadinlar-arasi-ipuclari

Üstelik Vanish kampanyaya katılan tüm kadınlar arasından her hafta 30 kişiye, çekilişle Vanish hediye seti kazandırıyor.Kampanyanın bir güzel yanı da çıkaramadığınız lekeleriniz varsa bunları diğer kadınlara sorma ve onların yöntemlerinden faydalanma şansı vermesi. Mart sonuna kadar devam edecek kampanyaya bu linkten başvurabilirsiniz.

https://www.facebook.com/VanishTurkiye/app_765175510179213

Vanish’in Facebook sayfasından diğer kullanıcıların paylaşımlarını da takip edebilirsiniz .

 

vanish-leke-cikarici

2 Comments

Yorum bırak

Your email address will not be published.