ZoliBaby

SHARE
, / 1241 0

Dünya annelere ve çocuklarına yenilikler sunan, üstelik bunu hijyen ve sağlık kuralları çerçevesinde yapan markaları sever. Biz de ZoliBaby’yi keşfettik ve sevdik.

Genel olarak , beslenme ve bakım kategorilerinde ürünler üreten bu markada BPA free ve diğer toksik olmayan içerikler kullanılmış. Anti kolik valfli biberonlar bebeklerin ilk ayları için avantajlı bir ürün.

Çocuklar için suluk bulmak bir mesele. Bu üründe kapak kısmı öyle ayarlanmış ki, sağa sola her yana dönebiliyor ve kolaylıkla son damlasına kadar içilebiliyor. Süt ya da meyve suyu konabilir, mikrodalgaya bulaşık makinesine konabilir.

Çatal bıçak setiyle, yemek bölümü çorba kasesi ve alternatif yiyeceklere göre tasarlanmış tabağıyla harika bir “ek gıdaya başlama” hediyesi olabilir. Üstelik taban kısmı düz zemine vakumla yapışıyor, çocukların yemek yeme sırasında dökme, devrilme gibi risklerini ortadan kaldırıyor.

 

Bizim ufaklık henüz çatal kaşık için küçük, eline vereyim yiyecekleri parçalayarak yesin mi diyorsunuz ? Bu yemek makası tam sizin ufaklığa göre demektir. Tavuk nuggetlar, köfteler, meyveler bununla dilimlenebilir, parçalara ayrılır ve seramikten yapılmış içeriğiyle besinlere zarar vermeden, kimyasal bulaştırmadan beslenme alternatifi sunar.

 

 

Seyahate giden anneler hem yer kaplamayan hem rengarenk ve üst üste takılabilen bu yemek kaplarını çok sevecek. Çocukların çantasına koysak, okulda da beslenme çantası yerini tutar değil mi ?

 

Şimdilik sadece Amerika’da satılan bu markanın distribütörlüğünün alınması an meselesi olabilir.

Yorum bırak

Your email address will not be published.