Zorlu Center’da Sonbahar Festivali

SHARE
, / 1189 0

Bu hafta sonu için anneler ve çocuklarıyla birlikte harika bir etkinliğe katılacağız. Hatta etkinlikler bütünlüğüne desek daha doğru olur. Zorlu Center AVM sonbaharı birbirinden güzel aktivitelerle karşılamaya ve konuklarına da yaşatmaya hazırlanıyor. 8-9 Kasım tarihleri arasında sürecek etkinliklerde her yaş grubundan ve her ilgi alanından konukların keyifle katılacağı organizasyonlar var. Fikirdenk takipçileri de etkinliklerden haberdar olsun, hatta katılsın ve tadını çıkarsın istedik.

 

zorludasonbahar

 

Sonbaharın simgelerinden biri olan şemsiye temasını kullanarak hazırladığı etkinliklere anneler ve çocukları da davet eden Zorlu Center bizler için bir çocuk atölyesi düzenledi. Programın detayını bilmek, bu ücretsiz etkinliğe katılmak isterseniz işte detayları:

 

Çocuk Şemsiye Workshopu:

Uygulamada 60 cm. çapında farklı renklerde hazır şemsiyeler üzerine çocuklar

•Eva ile şekiller ( Eva : kartondan çok az kalın, esnek, sudan etkilenmeyen malzeme)

•Boyalar ile şekiller ve renklendirme

•Hazır şekilli sticker’lar ve kurdelalar kullanarak şemsiyeleri kendilerine özel tasarlayıp süsleyecekler.

Yer : Zorlu AVM Metro Katı, Etkinlik Alanı,

Saat 12.00-18:00

Yaş grubu ; 4 yaş ve üzeri

 

Etkinlik saat 12.00’de başlayıp 35-40 dakika sürecek seanslar halinde planlandı ve akşam saat 18:00’e dek devam edecek. Yani bu zaman diliminde arka arkaya düzenlenecek seanslardan birine dahil olabilirsiniz. Biz orada olacağız, sizler de gelirseniz yüz yüze tanışma fırsatımız olur!

 

Eğlencenin sadece anneler ve çocuklarıyla sınırlı olmadığı programda ayrıca bunlar da var:

Sonbahar Festivali kapsamında; Kenan Doğulu, Mor ve Ötesi ve Fatih Erkoç’un ücretsiz konserleri, dünyaca ünlü tasarımcı Guy de Jean’in tasarımlarından oluşan şemsiye koleksiyonu sergisi, gerçekleşecek etkinliklerden sadece birkaçı. Ünlü bloggerlar ile moda ve güzellik söyleşileri, canlı müzik şovları, konsepte uygun çocuk atölyeleri ve daha birçok sürprizlerle Zorlu Center Sonbahar Festivali, ziyaretçilerine coşkulu bir sonbahar yaşatmayı hedefliyor.

 

3 GÜN BOYUNCA ÜCRETSİZ  3 BÜYÜK KONSER

İstanbul’a coşku getirecek olan 3 günlük festivale, Türkiye’nin en başarılı sanatçılarının ücretsiz konserleri damga vuracak. 7 Kasım Cuma günü, Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Kenan Doğulu, 8 Kasım Cumartesi günü rock müziğin önde gelen gruplarından Mor ve Ötesi, 9 Kasım Pazar günü ise caz müzik denildiğinde ilk akla gelen sanatçılardan Fatih Erkoç ziyaretçilerle buluşacak. Konserlerden önce ise ünlü DJ’lerden Yakuza, Murat Tokuz ve Doğuş Çabakçor’un performansları ve farklı canlı müzik gruplarının şovları festivale renk katacak.

 

RENGARENK ŞEMSİYELER, TASARIM, MODA… HEPSİ ZORLU’DA

Festivalde, sonbaharın simgesi olan ‘şemsiyelerden’ bambaşka bir dünya yaratan sanatçıların eserleri sergilenecek. Şemsiye şeklinde ağaç enstalasyonları sergilenecek ayrıca çocuklar için şemsiye atölyeleri düzenlenecek. Zorlu’nun farklı noktalarında kurgulanan enstalasyonlar, dünyaca ünlü tasarımcı Guy de Jean’in tasarımlarından oluşan şemsiye koleksiyonunun yanı sıra, ünlülerin şemsiye fotoğrafları da (Celebrity Umbrella) sergilenecek.

 

#zorludasonbahar güzel bir başlangıç olacak gibi, biz oradayız, sizleri de bekliyoruz!

 

Yorum bırak

Your email address will not be published.